Приятелят Емил Карев и президентът на Ротари клуб София-Балкан Ивайло Василев посетиха Детска градина 175 „Слънчеви лъчи“, където бяха топло посрещнати от директорката г-жа Виолета Гълабова и преподавателите от трета група.

По време на срещата клубът направи дарение на офис техника в подкрепа на дейността на образователното учреждение. Във връзка с дарението бяха подписани необходимите документи – протокол за дарение и приемо-предавателен протокол, а на представителите на клуба бе връчено и свидетелство за дарение като знак на признателност за подкрепата.

Срещата премина в изключително позитивна и ползотворна атмосфера. Представителите на двете страни обсъдиха проектите и инициативите, които реализират, както и възможностите за бъдещо сътрудничество. В хода на разговорите бяха генерирани и нови идеи за съвместни проекти, насочени към развитието на образователната среда, работата с деца и подкрепата на местната общност.

Ротари клуб София-Балкан вярва, че устойчивите партньорства между граждански организации и образователни институции са ключ към създаването на по-добра среда за развитие на децата и младите хора. Благодарим на екипа на ДГ 175 „Слънчеви лъчи“ за гостоприемството, вдъхновяващия разговор и споделеното желание за бъдещи общи каузи.